آموزش تغییر سرعت ویدئو در پریمیر Adobe Premiere

سلام،

یکی از کارهایی که جدیداً خیلی به آن علاقه مند شده ام و دوست دارم آن را به کارهای استودیو لنزوپنز اضافه کنم، تولید ویدئوهای معرفی محصول برای معرفی کسب و کارهای مختلف و ویدئوهای غذا برای بیسکولنز است.

تا دلتان هم بخواهد ویدئوهای تبلیغاتی شانِل، دولچه و گابانا، سواروفسکی، جیمی شو و مشابه آن را دیده ام و از دیدنشان سیر نمی شوم. و علاقه ام به دیدن فودریل ها هم که جای خود را دارد.

برای دومین تجربه، مدلهایم را از بین کاغذها و دو دفتر زیبای محصولات ستوده که در دست داشتم انتخاب کردم.

 

برای این کار از فیلمبرداری در بالاترین تعداد فریم  که دوربینم داشت ( به اصطلاح فریم رِیت) استفاده کردم  و در جاهایی آن را کند یا تند کردم.

امّا موردی که دل من را برده و حتماً در تبلیغات زیادی آن را دیده اید تغییرات سرعت یک ویدئو از خیلی تند به خیلی کند یا بالعکس اما به طور پیوسته است.

و بالاخره اورِکا! یافتم! یافتم. برای انجام چنین ویژگی در پریمیر باید طبق مراحل زیر عمل کنید.

۱- ابتدا روی ویدئوی خود که در نوار سکانس گذاشته اید راست کلیک کنید.

۲- در لیست آخرین گزینه یعنی show clip keyframes  را انتخاب کرده

۳- از بخش time remapping گزینه ی speed  را انتخاب کنید.

و همه چیز آماده است، همان لوزی های کوچک فریم های کلیدی در خدمت شما هستند تا با سرعت بازی کنید و برای تبدیل تغییر ناگهانی سرعت به تغییر آرام آن کافی است دو سر چنگک مانند را در بخش effect از هم فاصله بدهید.

نوشته: حدیث ملکی (hmaleki.ir) از مجله بلاگ بن پم (bonnepomme.ir)

استودیو عکس و ویدئو لنزوپنز (lensopens.ir)  اینستاگرام لنزوپنز (lensopens@)

نویسنده: حدیث

حدیث ملکی: هنرمند کوچولوی حرفه ای و پژوهشگری که از دنیای انیمیشن به دنیای واقعی آمده، قصه ها و دانستنیها را به تصویر می کشد| ساکنِ بیسکولنز| کارشناس ارشد انیمیشن، کارشناس مهندسی نرم افزار، عکاس و طراح اطلاعات خودآموخته | http://bisculens.ir | http://hmaleki.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *