معرفی کتاب Book of The Month

از سری معرفی های حمایتی از تولیدات فرهنگی، این بار با افتخار  به معرفی کتاب های جمشید ( طلوع) جلد۱ و ۲ می پردازم که داغ داغ تازه از تنور نشر بیرون آمده اند.

کتاب های جمشید (طلوع) ۱ و ۲ به شکل داستان مصور هستند و از این رو آن را با عنوان «گرافیک نوول» خواهید یافت.

shahrzad

موردی که این کتاب را از سایر کتاب ها متفاوت می سازد، و روحی جداگانه به آن می بخشد آن است که این کتاب در روند تولید یک انیمیشن شکل گرفته و در واقع یکی از مراحل سه گانه ی نشر است.

این ویژگی هم به کتاب قدرت بالایی بخشیده است چرا که کارگروهی در پشت خود دارد و همچنین برای خواننده هم مطالعه ی آن جذاب است چرا که انتظاری شیرین در بعد از آن برای تماشای فیلم بلند همراه خواننده است که چه بسا در یک چرخه باعث لذت بردن بیشتر از فیلم و مراجعه ی مجدد به کتاب باشد.

موضوع کتاب برگرفته از شاهنامه است و تصاویر آن به خوبی اغراق های شاهنامه را در دل خود دارد.

توضیحات تکمیلی در مورد این کتاب را می توانید از این جا مطالعه کنید

خوشبختانه این شانس را داشتم که در دهمین جشنواره ی انیمیشن کتاب ها را با امضای نویسنده ی کتاب و همچینن کارگردان انیمیشن تهیه کنم که البته شامل ۳۰ درصد تخفیف نیز می شد.

کتاب برای علاقه مندان به داستان های ایرانی و اساطیری و همچنین علاقه مندان به داستان مصور و طراحی یکی از باید هاست و با بازخوردی که از خواهر نوجوانم داشتم به نظرم کتاب از کتاب هایی است که جایش در کتابخانه های مدارس خالی است و می تواند هدیه ی بسیار مناسبی برای تولد یا مناسبت های دیگر برای نوجوانان و همچنین بزرگسالان باشد.

همچنین این کتاب فروش آنلاین نیز دارد که اطلاعاتش در اخبار و وب سایت انیمیشن قرار داده شده است.

I this post it is my pleasure to introduce you new novel books. As I participated in the 10th Biennial of Tehran Animation Festival, I was lucky to buy my books signed by the director and writer of the book.

You can read more about the books and its future-animation-to-be:  “The last fiction” by the following link.

 

نویسنده: حدیث

حدیث ملکی: هنرمند کوچولوی حرفه ای و پژوهشگری که از دنیای انیمیشن به دنیای واقعی آمده، قصه ها و دانستنیها را به تصویر می کشد| ساکنِ بیسکولنز| کارشناس ارشد انیمیشن، کارشناس مهندسی نرم افزار، عکاس و طراح اطلاعات خودآموخته | http://bisculens.ir | http://hmaleki.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *