تئاتر مرد بالشی The Pillow Man

تئاتر، هنری است که من مواجهه ی زیادی با آن نداشته ام، سال اول دانشگاه چند باری سعی در دیدن آن کردم، و بعد به فراموشی سپرده شد. تئاترهای تلویزیونی بالا و پایین داشت غالبا جذبشان نمی شدم اما شیفته ی تئاتر “پسران آفتاب” با بازی احمد آقالو بودم.

       

گذشت تا اینکه چند هفته پیش خواهرم در مدرسه از معلم انشایشان تعریف کرد از اینکه با هم تئاتر دیدند و از اینکه یکی از دوستانش دیوانه ی تئاتر است. این خبر که فیلم تئاتر ها قابل خریداری است برایم بسیار جالب بود به شهر کتاب رفتم و کمی نگاهی به جعبه ها انداختم نتوانستم انتخابی بکنم، دوست داشتم انتخابی داشته باشم که بتوانیم با خواهرم و بقیه با هم ببینیم. سراغ مسئول بخش رفتم و خوشبختانه کاملا وارد بود چند تایی را جلو کشید، پیشنهاد من را تایید کرد و در مورد کارگردانی صحبت کرد.

در نهایت تئاتر مرد بالشی را انتخاب کردم

و باید بگویم که به معنای واقعی لذت بردم.

برای دیدن فیلم تئاتر راه های زیادی هست، می توانید دی وی دی را بخرید اما راه هایی دیگر هم هست که به صرفه تر است. مثلا در اینجا دیدم فیلم با قیمت 4000 تومان قابل دانلود است.

و اگر خیلی اهل تئاتر باشید با خرید اشتراک قیمت کمتری برای شما محسوب خواهد شد.

لینک تئاتر مرد بالشی 

لینک تئاتر ستوان اینیشمور

همچنین برای مطالعه ی بررسی این تئاتر خواندن این مطلب را پیشنهاد می کنم (لینک)

نوشته مجله ی بن پم 

 

نویسنده: حدیث

بُن پُم:نوشته هایی از مطالعات روزانه ی حدیث در هنر، علم و تکنیک | مهارت ها: عکاسی، انیمیشن دوبعدی و استاپ موشن، برنامه نویسی CSS و مصورسازی اطلاعات و نوازندگی سه تار |دانشجو و هنرجوی دوره های آنلاین ویدئویی، کارشناس ارشد انیمیشن دانشگاه هنر، کارشناسی نرم افزار شهید بهشتی |

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *